I love j-rock :*

forum od fanow dla fanow ;D

Ogłoszenie

kocham j-rock ;D

  • Index
  •  » Miyavi
  •  » ciekawostki na temat Miyaviego ;)

#1 2010-04-07 15:14:22

 Miwako

Master of fuck ;D

Zarejestrowany: 2010-03-27
Posty: 274
Punktów :   

ciekawostki na temat Miyaviego ;)

- Chciał zostać doktorem, ale "ostatecznie" został muzykiem. Twierdzi, że pomaganie ludziom jest bardzo ważne.
- Twierdzi, że on sam jest jego ulubionym artystą.
- Podziwia hide, Toshiya'ę z Dir en Grey i Kazuki'ego z Raphael.
- Używa własnych ręczników, kiedy się kąpie - wszędzie
- Podczas swojego pierwszego występu na żywo uderzył się mikrofonem w zęby! Udawał, że nic się nie stało, ale po koncercie chciało mu się płakać x33 oj bidulek..
- Kiedy kręcił swój pierwszy film, podczas zabójstwa był tak nerwowy, że trzęsły mu się kolana i nie mógł jeść XD
- Kocha swoje tatuaże i kolczyki, ale niekoniecznie chciałby, żeby jego dziewczyna dzieliła te same cechy. Kochałby ją tak długo jak byłaby słodka, sprytna i niezależna [to bardzo ważne dla napalonych fanek, którą snują jakieś dziwne plany o wspólnej przyszłości z Myvem. Tak więc oto macie tu wskazówki XD]
- Kiedyś twierdził że fanserwis robi tylko dla fanów, ale ostatnio przyznał, że jest biseksualistą.. czyżby fani wiedzieli o tym jeszcze przed nim XD
- Kiedyś został stratowany przez fanów, gdy pojechał do Tajwanu. Powiedział, że to była dla niego nauczka
- W 2006 roku w wywiadzie po wydaniu "Miyaviuta Dokusou" zapytany o to,dlaczego wszystkie jego tatuaże są czarne, odpowiedział, że wszystkie kolory zmył deszcz ^^
- Lubi tańczyć XD
- Lubi robić sobie żarty z kolegów (witam w klubie ^^) >>filmik<<
- Kiedyś zapytany o tatuaże powiedział, że są namalowane pisakiem przez niego samego XD [niektórzy się na to nabrali ^^"]
- Kiedy indziej wspomniał, że gdy jest zadowolony rysuje sobie tatuaże czerwonym flamastrem :3 i znów udało mu się zmylić dziennikarzy.. ^^"
- Zdarza się, że ktoś,np. gitarzysta nie chce go pocałować podczas koncertu.. buu .. ale biedak XD
- Na swoim pierwszym koncercie miał taką treme że nie chciał wyjść na scenę przez pięć minut XD ale w końcu kumple go na nią wykopali x33
- Zagrał główną rolę w filmie Oresama, luźno czerpiącym z jego biografii
- Mówiąc o Oresamie, Myv żartował w wywiadzie, że to tylko podobny do niego aktor zagrał tę rolę. Żart udał mu się na tyle przekonywująco, że udało mu się zmylić dziennikarzy O.O
- Ma wiele zwrotów prócz Miyavi, zależnie od tego za kogo się przebiera np. gejsza - Miyako, wampir - Miyao (Myv chciał, żeby brzmiało jak najbardziej podobnie do "Dracula" .. Miyao brzmi faktycznie podobnie XD""), klaun - Miyapi. Ankieta z oficjalnej strony nazywała się Miyanket, sklep - Miyaviya, pierwsza nazwa fanclubu - Miyaji. Nawet pierwszego kotka nazwał Miyabimaru [!]
- Kiedy mówi "Miyaji" (kilka razy pod rząd) za każdym razem stara się by zabrzmiało to bardzo tajemniczo [jest na filmiku, tylko nie wiem której części Yadee Gekokujyou concert backstage]
- Ma akcent, który porównywany jest w Japonii z naszym śląskim [!?] Posłuchajcie sobie jego "Ejrigato" zamiast "Arigato" lub "Echi" zamiast "Ichi" [przemyślenia autorki z http://oresama.w.interia.pl/miyavi/] Zdaje mi się, że to przez kolczyk w wardze XD" [to już moje x33]
- Lubi mange, ale nie anime O.O o meen .. nie wiesz co tracisz ^^
- Nie kręci go gimnastyka, chociaż na nią uczęszcza XD
- Lubi prowadzić samochody
- Dużo czyta x33
- Nosi bieliznę Playboya XD
- Chce być w centrum zainteresowania, ale nie wszędzie i nie zawsze xd
- Jest w połowie Koreańczykiem ^^
- Miyavi trenował piłkę nożną. Wiązał z tym swoją przyszłość i grał w lidze juniorów XD, ale nabawił się kontuzji, a potem zajął się muzyką. Nadal lubi ten sport, ale mówi że nie chciałby już do tego wracać XD
- Zdaje się, że w szkole był dobrym uczniem O.o Pomimo tego rzucił szkołę w wieku lat 18 XD
-  Nie często chodzi na zakupy, bo dostaję ciuchy od fanów, albo zatrzymuje te z sesji zdjęciowych lub teledysków XD"
- Uwielbia pokazywać swój język światu x33 [moje osobiste wnioski]
- Na plecach ma wytatuowaną sutrę serca w 268 znakach ^^ eee.. narazie to doczytowuję XD o tym x3
- Meev miał romans ze swoim gitarzystą [Maya, LM.C] Niestety zostawił go gdyż uznał, że woli wolność i niezależność XD popieram ^^
- Ma swój własny statyw mikrofonu, zaprojektowany dla niego przez firmę Fotus XD Owy "stojak" nazywany jest przez Miyaviego Masako :3
- Robi sobie tatuaże zawsze, gdy w jego życiu dzieje się coś ważnego ^^
- Jest mocno uduchowiony XD Buddyzm jest bardzo istotną częścią życia Miyaviego, który powiedział, że chciałby poświęcić życie na poznawaniu Buddy <33
- Jego prawdziwe nazwisko to Ishihara, chociaż jego dziadek miał na nazwisko Lee
- Wyczytałam że ulubiony film Miyaviego to "Talented Mr. Ripley" [Utalentowany pan Ripley], ale pewności nie mam, bo wyżej było napisane że Meev ma starszego czy tam młodszego brata [co prawdą nie jest; zapewne informacja bazująca na filmiku z youtuba ^^"]
- W ciągu miesiąca potrafi o nim napisać osiem różnych magazynów muzycznych O.o
- Zafascynowany Toshiyą z Diren Grey na początku zaczął uczyć się gry na basie, lecz przeniósł się na gitarę ^^
- Mając szesnaście lat uciekł z domu żeby zobaczyć w Tokio koncert visualowego zespołu, na który to rodzice nie chcieli pozwolić mu jechać. Na koncercie nawiązał kilka znajomości z muzykami początkujących zespołów i dostał kilka propozycji grania w zespołach :]]
- Potrafi zjeść więcej niż osiem misek ryżu XD To jego ukryty talent <33


________________________________________________________________________________
Master of FUCK ;D

Offline

 

#2 2010-04-08 19:36:35

HoshiChan

pokojowka XD haha ha xD

Zarejestrowany: 2010-04-06
Posty: 58
Punktów :   

Re: ciekawostki na temat Miyaviego ;)

czytałam też na jakiejś stronie (nie wiem czy to prawda) że jest z pod znaku panny ale twierdzi, że z pod Pegaza O.o


http://img126.imageshack.us/img126/1048/ruki.gif

Offline

 

#3 2010-04-08 21:07:06

 Miwako

Master of fuck ;D

Zarejestrowany: 2010-03-27
Posty: 274
Punktów :   

Re: ciekawostki na temat Miyaviego ;)

Pegaza? xDD on jest walniety XD


________________________________________________________________________________
Master of FUCK ;D

Offline

 

#4 2010-04-09 15:15:45

HoshiChan

pokojowka XD haha ha xD

Zarejestrowany: 2010-04-06
Posty: 58
Punktów :   

Re: ciekawostki na temat Miyaviego ;)

Dodam jeszcze do tych ciekawostek, że Miyavi jest dość wysoki jak na Azjatę bo ma 185cm^^
Ja go tam uwielbiam właśnie za to że jest taki walnięty. A te jego comment`y xD


http://img126.imageshack.us/img126/1048/ruki.gif

Offline

 

#5 2010-04-09 19:42:48

 Miwako

Master of fuck ;D

Zarejestrowany: 2010-03-27
Posty: 274
Punktów :   

Re: ciekawostki na temat Miyaviego ;)

no xD to wiedzialam a wiesz ile ma Kyo z dir en grey? xD


________________________________________________________________________________
Master of FUCK ;D

Offline

 

#6 2010-04-09 22:53:51

HoshiChan

pokojowka XD haha ha xD

Zarejestrowany: 2010-04-06
Posty: 58
Punktów :   

Re: ciekawostki na temat Miyaviego ;)

Raczej nie zajmuję sie dir en grey ale zobaczę z czystej ciekawości
No chyba ma gdzieś ok. 160 cm (tyle wyczytałam, ale nie na jednej stronie tylko na paru). Niski, ale Bou nie przebije

Ostatnio edytowany przez HoshiChan (2010-04-09 23:02:50)


http://img126.imageshack.us/img126/1048/ruki.gif

Offline

 

#7 2010-04-10 06:47:17

 Ka-E

Moderator

7159902
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2010-03-27
Posty: 202
Punktów :   
WWW

Re: ciekawostki na temat Miyaviego ;)

Wokalista zespołu Kra (Keiyu) ma 156cm T.T


Ale i tak jest ładny ;D


http://i41.tinypic.com/25im3ns.gif

PS: Kazuki mnie zdradza T.T

Offline

 

#8 2010-04-10 10:09:41

HoshiChan

pokojowka XD haha ha xD

Zarejestrowany: 2010-04-06
Posty: 58
Punktów :   

Re: ciekawostki na temat Miyaviego ;)

chyba założę na to oddzielny wątek:D


http://img126.imageshack.us/img126/1048/ruki.gif

Offline

 

#9 2010-04-10 12:36:59

 Ka-E

Moderator

7159902
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2010-03-27
Posty: 202
Punktów :   
WWW

Re: ciekawostki na temat Miyaviego ;)

Hahahaha


Ten, kto znajdzie najniższego Jrockera dostanie....


yyy.....



gratulacje? xD


http://i41.tinypic.com/25im3ns.gif

PS: Kazuki mnie zdradza T.T

Offline

 

#10 2010-04-10 14:30:38

HoshiChan

pokojowka XD haha ha xD

Zarejestrowany: 2010-04-06
Posty: 58
Punktów :   

Re: ciekawostki na temat Miyaviego ;)

może być. Ale może przydał by się taki wątek w którym by było takie dziwaczne info. Chodzi mi o wzrost itd. Tylko zastanawiam się gdzie to umieścić(w jakim temacie???)


http://img126.imageshack.us/img126/1048/ruki.gif

Offline

 

#11 2010-04-10 14:40:18

 Miwako

Master of fuck ;D

Zarejestrowany: 2010-03-27
Posty: 274
Punktów :   

Re: ciekawostki na temat Miyaviego ;)

hmm  ..... moze w NEWS ...  xD

zaloze dla ciebie jak chcesz ;P no chyba ze ty chcesz ;D


________________________________________________________________________________
Master of FUCK ;D

Offline

 

#12 2010-04-10 18:46:00

HoshiChan

pokojowka XD haha ha xD

Zarejestrowany: 2010-04-06
Posty: 58
Punktów :   

Re: ciekawostki na temat Miyaviego ;)

ja już to zrobie:)


http://img126.imageshack.us/img126/1048/ruki.gif

Offline

 

#13 2010-04-10 20:27:20

 Miwako

Master of fuck ;D

Zarejestrowany: 2010-03-27
Posty: 274
Punktów :   

Re: ciekawostki na temat Miyaviego ;)

arigatou <dziekuje> ;D


________________________________________________________________________________
Master of FUCK ;D

Offline

 

#14 2011-02-19 18:47:48

 Jack the ripper

Użytkownik podstawowy

status Flaki wyprute
2059983
Call me!
Skąd: Cela w Scotland Yard
Zarejestrowany: 2011-02-19
Posty: 13
Punktów :   
WWW

Re: ciekawostki na temat Miyaviego ;)

Kyo ma 158 cm wzrostu ^^


________________________________________
Nie interesuje mnie wygląd kobiet, ich powierzchowność. Mnie interesuje ich wnętrze.

    ~Kuba o swoich zainteresowaniach
________________________________________
Jack the Ripper, czyli Jacek Zgrywacz Muzyki I Filmów Z Zabezpieczonych Płyt

Offline

 

#15 2011-07-29 20:59:28

 Duren-chan

Uzytkownik extaza xD

20554288
Call me!
Skąd: Zadupie x3
Zarejestrowany: 2011-07-29
Posty: 20
Punktów :   
WWW

Re: ciekawostki na temat Miyaviego ;)

Ha, Bou ma 154 cm... A mówicie, że Rukisz to Kurdupel.... ludzie x3

Gdzieś czytałam, iż rzucił palenie, gdyż ponieważ jak był przeziębiony dym drapał go w gardło... Szczytny cel.


http://i1081.photobucket.com/albums/j345/LunaGuren/RukiUruhaGif.gif?t=1308907451

Offline

 
  • Index
  •  » Miyavi
  •  » ciekawostki na temat Miyaviego ;)
fani j-rocka ;D laczmy sie!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora